*Juppalà winter colbert – donkerblauw – nieuw - maat 92 - JP119


Artikel 7 van 10

*Juppalà winter colbert – donkerblauw – nieuw - maat 92 - JP119
*Juppalà winter colbert – donkerblauw – nieuw - maat 92 - JP119 - 2


*Juppalà winter colbert – donkerblauw – nieuw - maat 92 - JP119 - 3

78,95    nu € 59 25

Juppalà colbert, gemaakt van 97% katoen en 3% elasthaan. De blazer is van een diep donkerblauwe velours stof. De stof is licht elastisch en valt prettig qua pasvorm. Het jasje sluit met twee klassieke knopen. Het colbertje is wasbaar tot 30 graden.

juppalabroekribtotaal2.jpg

Het merk Juppalà is een prachtig klassiek merk: exclusief en niet alledaags, uniek voor jóuw kind.

Elk kledingstuk is ontworpen en geproduceerd in Italië, met alleen de beste materialen en uitstekende handgemaakte afwerking. Juppalà maakt iets exclusiefs en zorgt voor een verfijnd afgewerkt kledingstuk, dat zie je, dat voel je!

juppalabroekribtotaal.jpg

Jongensmerkkleding.nl heeft een complete kledinglijn ingekocht. Veel kledingstukken kunnen onderling gecombineerd worden. De kleuren zijn rustig: warm wolwit, leigrijs en diep donkerblauw. Mooi door eenvoud! Ze hebben stuk voor stuk een winterse, chique uitstraling, mooi voor de feestdagen!



(inclusief 19% BTW)



Nieuwsbrief
Meld u aan voor onze nieuwsbrief:

Gastenboek
Hartelijk bedankt voor de verstuurde bestelling! Compliment voor het leuke inpakken ... lees meer >>
24-05-2012

Vandaag heb ik het pakje ontvangen. Heel leuk. Lenno zal ... lees meer >>
23-05-2012

Vanmiddag het lichtblauw linnen matrozenpakje binnen gekregen. Wat ... lees meer >>
15-05-2012

Plaats een bericht >>